Referencie

Svoje aktivity má zamerané hlavne na stráženie hnuteľného a nehnuteľného majetku zmluvných partnerov. Túto činnosť vykonáva formou priamej fyzickej ochrany ako i pomocou technického zariadenia, pripojením na vlastný systém PCO./Pult centrálnej ochrany./

Fyzická ochrana – fyzické ochrany objektov vykonávame v oblastiach: Levice, Želiezovce, Šahy, Sládkovičovo, Šurany, Štúrovo, , Banská Štiavnica, Košice a iné.

Technická ochrana – zmluvní partneri pripojení na Pult centralizovanej ochrany : Šahy, Levice, Vráble, Želiezovce, Banská Štiavnica a okolie týchto miest, je napojené v počte viac ako 400 objektov. / banky, úrady, školy, firmy, obchody, reštaurácie, lekárne, ordinácie, herne, rodinné domy, byty a iné / .Zásahové jednotky máme zriadené v Leviciach, Šahách, Želiezovciach, Vrábľoch a Banskej Štiavnic a tiež vykonávame výjazdy pre iné významné bezpečnostné služby.

Zabezpečenie ochrany objektov vykonávame s odborne vycvičeným kvalifikovaným personálom, vybavených uniformami a vecnými bezpečnostnými prostriedkami, krátkou guľovou zbraňou, za pomoci služobných psov. V súčasnosti zamestnávame viac ako 150 zamestnancov. Zamestnanci SBS sa pravidelne zúčastňujú kondičného výcviku, zameraného na zvyšovanie telesnej zdatnosti a zdokonaľovania sa v taktike zásahu voči narušiteľom.

Našimi zmluvnými partnermi sú napríklad :
 

ZF SACHS, a.s.

Prevádzka Levice

 

SLOVINTEGRA ENERGY, s.r.o.

Paroplynová elektráreň Levice

 

ADATO, s.r.o.

 

ADATO, s.r.o.

výrobná hala

 

TRIO PACK PLASTIC s.r.o.
 

ALIANZ, a.s.

Pobočka Levice

Astrum Laus s.r.o.
BUKÓZA HOLDING a.s.
DELTA Realtrade, s.r.o.
 

AGROCHEMICKÝ PODNIK, a.s.

Levice

  MLYN POHRONSKÝ RUSKOV, a.s.
 

UPSVaR Levice

Pobočka Želiezovce

 

OTP, a.s.

Pobočka Šahy

  Mestský úrad Šahy
  HORLEIN SLOVENSKO, s.r.o.

 

Naše služby
Späť na vrch aktuálnej stránky

Copyright © 2009 HOLLMEX s.r.o.

Stránky sú generované systémom eliteWeb.sk | Design & Hosting by WDT, s.r.o.